УКР
Назад

Наші партнери

Океанаріум ‘’OCEANARIUM LVIV’’ для якісного та різноманітного задоволення потреб своїх клієнтів активно співпрацює з організаціями, які кваліфіковано надають послуги у сферах своєї діяльності. Наші надійні партнери:

Львівський океанаріум був спроектований і побудований українськими фахівцями компанії “PROREEF YANOVSKY”.
proreef.com.ua
Музей медуз Єдиний в Україні “Музей живих медуз” у м.Києві, в якому зібрана екзотична колекція медуз та дізнаєтесь багато цікавих фактів про них.
jellyfishmuseum.com.ua
Океанаріум “Морська Казка” у м.Києві. Пройти по підводному тунелю, побачивши таємничих мешканців морських глибин – від черепах і скатів до найнебезпечніших водних хижаків – акул і піраній.
oceanarium.kiev.ua
Flash Day agency – команда професіоналів та партнер “Ексклюзивного побачення в океанаріумі“, яка подбає, щоб Ваше романтичне побачення у Львові пройшло бездоганно.
flashday.com.ua
Ресторан тайської та японської кухні у Львові “NOA”. Відкрита кухня дозволяє відвідувачам спостерігати за процесом приготування кулінарних шедеврів.
noa.ua
Ресторан здорового харчування  у Львові “Томатіна” – це приготування корисної та смачної їжі із відбірних свіжих інгредієнтів. Більшість рецептів страв здорового харчування запозичені із середземноморської кухні.
tomatina.ua
Діти в місті. Тут зможете дізнатися про найкращі місця відпочинку з дітьми у Львові! Поради, календар подій, нові розважальні заклади, рекомендації інших батьків
lviv.dityvmisti.ua
Ресторан у Львові «Гопак» – це сучасний український ресторан гуцульської, старогалицької та традиційної кавказської кухні.
gopak.lviv.ua
Шукаєте веселу зимову розвагу? В Їжак Парк – сноутюбінг для всіх!
izhakpark.lviv.ua
“Планета Мрій” у Львове – це дитячий парк безмежних розваг!
planetamrij.com
STEM-школа INVENTOR – позашкільна освіта нового формату для дітей від 3-х до 16-ти років які навчаються за допомогою навчальних конструкторів LEGO Education
lviv.inventor.com.ua