Назад

Оригінальний подарунок для Ваших працівників!

Подорож на море…що у самому центрі Львова!))

Оригінальний спосіб привітання та чудовий подарунок Вашому колективу, їхнім діточкам чи Вашим партнерам або клієнтам- це сертифікат (термін дії сертифікату 6 місяців або за Вашим бажанням на термін зручний для Вас) до єдиного в західному регіоні океанаріуму, що знаходиться у самому серці Львова.

 

«OCEANARIUML VIV» –  подорож у неймовірний світ… акули, черепаха, скати, різноманітні корали та ще море рибок, захоплююче  3D шоу, надзвичайно оригінально декороване приміщення у супроводі професійних екскурсоводів, які познайомлять і розвинуть Ваше бачення про жителів найбільшої частини нашої планети та залишить незабутні враження.

 

Цікава подорож підводним світом дасть можливість подарувати приємні відчуття та емоції, провести спільно час, відволіктись, перезавантажитись та відновити сили для подальших звершень, високих показників роботи.

 

«OCEANARIUM LVIV» це чудовий варіант тімбілдінгу або заохочувальний приз, бонус для працівників колективу (їх діточок), партнерів чи клієнтів, напередодні свята Св. Миколая та Новорічно – Різдвяних свят.

 

І як завжди наш різдв’яно-чарівний Львів у цей період, ярмарки, різдвяний дух який вирує всюди…шумні тематичні паби…продовжать Вашу подорож та залишать незабутні спогади і світлини Вашого відпочинку в чарівному місті Лева!

 

!!! Можливість покупки сертифікатів/квитків по перерахунку (для більш детальної інформації дзвоніть за вказаним нижче телефоном).  Завжди враховуємо побажання клієнта!

 

Детальну інформацію Ви можете отримати зателефонувавши :

+38 068 20-20-1-20 (основний)

+38 063 20-20-1-20