Назад

Подаруйте дитині від Святого Миколая – морську казку у “OCEANARIUM LVIV”

Першим 100 дітям смаколик в подарунок від Святого Миколая!

19 грудня в честь Дня Святого Миколая “OCEANARIUM LVIV” проводить акцію – перші сто дітей до 13 років (включно) гарантовано отримають смаколик в подарунок*!
При покупці дитячого квитка на касі діти отримують солодощі!

Встигніть прийти першими та пориньте в океан позитивних емоцій, де вас чекають нові дивовижні зустрічі з підводними мешканцями!


Однак ми не забуваємо про обережність і безпеку, в зв’язку з чим при відвідуванні океанаріуму просимо надягати маску. Також ми рекомендуємо вам надягати рукавички і користуватися санітайзером, встановленим на вході в океанаріумі
Для вашої безпеки дотримуйтеся дистанції в 1,5 метра з іншими відвідувачами

Просимо вас з розумінням поставитися до цих тимчасових вимушених обмежень, і до швидкої зустрічі в океанаріумі “OCEANARIUM LVIV”


 Важливі умови акції:

* Під «подарунком» мається на увазі отримання солодощів при покупці дитячого квитка (уже входить у вартісь)
** Солодощі видаються першим 100 дітям до 13 років (включно), які прийшли з батьками і придбали квиток (дітям до 3 років вхід безкоштовний, але буде видан квиток). Один дитячий квиток дає право на отримання одного подарунка – солодощів. Організатор залишає за собою право змінювати подарунок без попередження.
*** Акція планується проводитись 19.12.20, однак, якщо карантин вихідного дня буде продовжений, акція перенесеться на 18.12.20. Дані зміни будуть опубліковані на сайті та у соціальних мережах.