Назад

‘’OCEANARIUM LVIV’’ від щирого серця вітає милих жінок зі святом весни! Бажаємо бути завжди щасливими, здоровими, коханими і красивими!

У святковий вихідний 8 березня запрошуємо всіх відвідати океанаріум у Львові. Ви побачите, як наші улюблені мешканці також радіють приходу весни. Нагадуємо наш графік роботи 8 березня: з 10:00 до 20:30 (каса працює до 20:00).

Також ми підготували конкурси, в яких ви можете взяти участь*:

  1. Конкурс в instagram «Зустрінь Весну з друзями» для усіх шанувальників смачної їжі та шаленого футболу. Разом з партнерами розігруємо квитки на футбол та сертифікат на 1000 грн. на бургери (терміни 2-5 березня 2021). ХОЧУ  >
  2. Конкурс в instagram разом з партнером NOA. Даруємо сертифікат на 500 грн від NOA та 2 квитки на двох в підводний світ Львова (терміни 3-5 березня 2021). ХОЧУ  >
  3. Конкурс в facebook  “З Весною в серці”  спільно з нашими партнерами даруємо подарунки для дівчат, які створять красу і подарують незабутні емоції. Вигравайте для себе та подруги 2 сертифіката на відвідування «Океанаріум Львів», 2 квитки на Гала концерт Катерини Кухар та зірки українського балету від Kontramarka Львів та сертифікат на візаж та укладку від салону краси «Академ» (вул. Варшавська, 193) (терміни 3-8 березня 2021) ХОЧУ  >

 

 

 


*Конкурс – розіграш. Для участі в Розіграшах профіль учасника має бути публічним (стіна має бути відкрита для перегляду), а публікація в настройках приватності має бути доступна для перегляду на Період проведення Розіграшу та вручення Заохочення – вказано у кожному пості.

Учасники, які не виконають будь-яку з вищезазначених умов та/або налаштування приватності чиїх особистих сторінок Instagram/Facebook не дозволять Організатору визначити факт виконання умов участі у Розіграші, не братимуть участі у визначенні Переможців Розіграшу.

До участі в Розіграші не допускаються фіктивні (вдавані) аккаунти Учасників та/або аккаунти, що містять завідомо неправдиву, неточну чи неповну інформацію про Учасника, а також аккаунти Учасників, що не дають змоги ідентифікувати належним чином такого Учасника Розіграшу. В зв’язку із зазначеним, та з метою уникнення непорозумінь, в тому числі відмови в участі в Розіграші та/або відмови в наданні Заохочення відповідному Учаснику, аккаунт Учасника повинен містити всю необхідну і в обов’язковому порядку достовірну інформацію (у відповідності з документом, що посвідчує особу: паспорт громадянина України або документа, що його замінює) про ПІБ Учасника та справжнє фото Учасника. Аккаунт Учасника, який не містить вказаної інформації, буде визначено Організатором як такий, що є фіктивним, удаваним та такому Учаснику буде відмовлено в участі в Акції та/або відмовлено в наданні Заохочення Розіграшу.